Programista C# WinForms / student / Warszawa/zdalna

Marcin Ciecwierz Data ostatniej zmiany: 2011-05-10 09:31:24

2011-05-10 09:31:24 - Marcin Ciecwierz

W związku z dynamicznym rozwojem, firma OpenNet.pl poszukuje osób na
stanowisko:

Programista C# (WinForms)

Obowiązki:

- rozwój autorskiego systemu ERP

Firma oferuje:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
- elastyczny czas pracy
- dostęp do najnowszych technologii
- niepowtarzalną okazję współpracy z ekspertami w dziedzinie
zarządzania projektami informatycznymi i technologii .NET (m.in. z
Microsoft'u)
- nowoczesne podejście do zarządzania zespołem
- umowa zlecenie/dzieło

Prosimy o składanie aplikacji poprzez poniższy odnośnik:

conscripto.opennet.pl/Ogloszenie.aspx?s=c9f0f895fb98ab9159f51fd0297e236d&a=26
lub na adres e-mail: praca@opennet.pl

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!