Specjalista ds. multimediów/ Kraków

Edyta Mordarska Data ostatniej zmiany: 2011-10-18 13:07:18

2011-10-18 13:07:18 - Edyta Mordarska

Do zespołu MyNetwork Polska poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. multimediów

Wymagania
.. podstawowa znajomość programu Adobe Flash (belka narzędziowa, timeline,
znajomość paneli flashowych, itp).
.. podstawowa znajomość ActionScript 2.0/3.0 oraz łączenia ze soba programu
Adobe Flash (movieclipy, instance name) z AS.
.. dokładność, solidność
.. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
.. umiejętność pracy pod presją czasu
.. zdolność szybkiego uczenia się aplikacji komputerowych

Obowiązki
Do zadań wybranej osoby należeć będzie:
.. tworzenie szkoleń e-learning

Oferujemy
.. pakiet socjalny, w tym opieka w prywatnym centrum medycznym, bilety do
kina, zajęcia z języka angielskiego
.. aromatyczną kawę i drożdżówki
.. pracę w ambitnym, doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv na adres
kariera@mynetwork.pl. W treści maila prosze wpisać sdsm/10/01