Poszukiwany Java Developer

paulina.o@itworkforce.com.pl Data ostatniej zmiany: 2011-10-19 14:47:13

2011-10-19 14:47:13 - paulina.o@itworkforce.com.pl

Firma IT Work Force, specjalizująca się w rekrutacji pracowników w
branży IT obecnie dla jednego z klientów poszukuje kandydata na
stanowisko Java Developer we Wrocławiu.

Zadania:
Rozwój oprogramowania (analiza, projektowanie, programowanie,
integracja)
Tworzenie aplikacji w języku programowania JSE
Koordynacja z innymi specjalistami nad tym projektem

Projekty:
system OSS dla sieci szkieletowych
metodologia Agile
C++, PL-SQL, Websphere, Java, Swing, EJB, bash, XML,
Linux, SVN, Clear Case, Continuous Integration

Wymagania:
min. 1 rok doświadczenia w programowaniu obiektowym (Java)
wykształcenie techniczne: Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewne
Dobra znajomość Linux/Unix
Znajomość JSE i JEE
Znajomość języków skryptowych (bash, perl)
Znajomość architektury systemu GSM/UMTS/LTE
Dobra znajomość języka angielskiego
Gotowość do nauki i zrozumienia protokołów telekomunikacyjnych

Klient oferuje:
Konkurencyjne wynagrodzenie
Udział w ciekawych projektach (zarówno lokalnych jak i
międzynarodowych)
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie
pakiet relokacyjny
imprezy integracyjne,subwencje na obiady i inne świadczenia

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysyłanie CV na adres
paulina.o@itworkforce.com.pl