Konsultant systemów Microsoft Business Intelligence / Krakow

PUTTI Data ostatniej zmiany: 2011-10-19 09:59:59

Konsultant systemów Microsoft Business Intelligence / K...

2011-10-19 09:59:59 - PUTTI

WebCon Solutions jest certyfikowanym partnerem Microsoft, specjalizuje
się w tworzeniu i dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań elektronicznego
obiegu dokumentów, oraz systemów klasy Business Intelligence opartych
o technologie Microsoft SQL Server oraz SharePoint Server.
W swoich rozwiązaniach integruje systemy takie jak SAP, Axapta,
Navision, IFS, CDN XL.

W związku z realizacją kolejnych dużych projektów BI, aktywnie
poszukujemy osób pasjonującej się zagadnieniami HD , BI oraz
technologią Microsoft.
Z wielką przyjemnością spotkamy się z osobami, które mają dopiero
wiedzę teoretyczną i chciałby dołączyć do doświadczonego zespołu i
zdobyć wiedzę praktyczną oraz także z osobami, które mają za sobą
kilka lat pracy w tej technologii.

Opis stanowiska:
*Tworzenie koncepcji wdrożeń u klienta na podstawie jego potrzeb
*Konsulting w zakresie hurtowni danych i obszarów OLAP
*Tworzenie obszarów analitycznych oraz raportów.
*Dbanie o całościowe prowadzenie projektów wdrożeniowych.

Wymagania:
*Dobra znajomość z zakresu ETL, hurtowni danych oraz Business
Intelligence
*Praktyczna znajomość języka SQL
(Mile widziana znajomość języka MDX i umiejętność tworzenia raportów w
Excel oraz RS)
*Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
(lub pasja rozwoju zawodowego w tym kierunku.)
*Praktyczna znajomość i doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań
informatycznych
(Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP/BI)
*Znajomość systemów SQL Server oraz Analysis Services
(Mile widziana znajomość SharePoint)
*Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
*Znajomość infrastruktury Microsoft
*Umiejętność efektywnej pracy z klientem
*Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
*Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
*Udział w realizacji dużych ambitnych projektów w kraju i zagranicą..
(w tej chwili firma realizuje jeden z największych projektów hurtowni
w tej części Europy opartym na platformie Microsoft)
*Stabilne zatrudnienie
*Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres cv25@webcon.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U.
z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

WebCon Sp z o.o.
www.webcon.pl