WARSZAWA/ Programista C++/ Praca stała

m.dmochowski Data ostatniej zmiany: 2011-10-20 10:59:52

2011-10-20 10:59:52 - m.dmochowski

AutoGuard S.A. to renomowana i dynamicznie rozwijająca się na rynku
nowych technologii firma, w której projektujemy i udostępniamy
nowoczesne rozwiązania biznesowe z zakresu mobilnej transmisji
danych, zarządzania flotą pojazdów, nawigacji satelitarnej, informacji
o ruchu drogowym oraz skutecznej ochrony pojazdów. Prowadzimy ciekawe
projekty, których efektem są innowacyjne rozwiązania . Obecnie, w
związku z rozwojem produktów geoprzestrzennych poszukujemy pracownika
na stanowisko:
PROGRAMISTA C++
Zakres obowiązków:
Pracownik będzie odpowiedzialny (m.in.) za:
-Udział w procesie projektowania aplikacji
-Implementację aplikacji zgodnie z wypracowanymi projektami i jej
rozwój
-Utrzymanie aktualnej dokumentacji do tworzonego kodu
Od kandydatów oczekujemy:
Wymagania:
-Doskonała znajomość C++ oraz C oraz wywołań systemowych Linux
?-Doświadczenie w VisualC++
-Znajomość biblioteki QT
-Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji na urządzenia
wbudowane w systemie Linux
-Znajomość zagadnień związanych z analizą algorytmów i ich złożoności
-Doświadczenie w programowaniu sieci w systemie Linux
-Znajomość systemu Android
Dodatkowe atuty:
-Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania
-Znajomość zagadnień sztucznej inteligencji
-Zorientowanie na innowacyjność, efektywność i terminowość
Oferujemy:
-Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego (szkolenia, uczestniczenie w
innowacyjnych projektach, zdobywanie praktycznej wiedzy z zakresu
telematyki)
-Pracę w młodym zespole
-Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywowania pracowników
-Opieka medyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM z tematem
wiadomości: Programista C++ na m.dmochowski@autoguard.pl
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych
osobowych z 29.08.1997, Dz. U. 133, poz.883