WARSZAWA/ Programista baz danych/ Praca stała

m.dmochowski Data ostatniej zmiany: 2011-10-20 10:41:19

2011-10-20 10:41:19 - m.dmochowski

AutoGuard S.A. to renomowana i dynamicznie rozwijająca się na rynku
nowych technologii firma, w której projektujemy i udostępniamy
nowoczesne rozwiązania biznesowe z zakresu mobilnej transmisji
danych, zarządzania flotą pojazdów, nawigacji satelitarnej, informacji
o ruchu drogowym oraz skutecznej ochrony pojazdów. Prowadzimy ciekawe
projekty, których efektem są innowacyjne rozwiązania. Obecnie, w
związku z rozwojem produktów geoprzestrzennych poszukujemy pracownika
na stanowisko:

PROGRAMISTA BAZ DANYCH
Zakres obowiązków:
-Projektowanie i implementacja procedur i programów służących do
wsadowego przetwarzania cyfrowych map -Utrzymanie ciągłości i
optymalizacja procesu przetwarzania i udostępniania map cyfrowych oraz
danych telemetrycznych o pojazdach
Wymagania:
-Doświadczenie w pisaniu programów korzystających z PostrgreSQL
-Umiejętność posługiwania się językami:
? SQL
? PLSQL
? C i C++
? Python
? Java
?-Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją zapytań SQL
-Znajomość podstawowych zagadnień administracji serwerem PostgresSQL
?-Znajomość PostGIS
?-Znajomość systemu Linux
-Znajomość systemu wersjonowania SVN
-Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
technicznej
Mile widziane:
-Znajomość tematyki i oprogramowania relacyjnych baz danych GIS (ESRI
ArcGIS, GRASS GIS, MapInfo)
Oferujemy:
-Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego (szkolenia, uczestniczenie w
innowacyjnych projektach, zdobywanie praktycznej wiedzy z zakresu
mobilnej transmisji danych)
-Pracę w młodym zespole
?-Atrakcyjne warunki finansowe i system motywowania pracowników
-Opieka medyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM z tematem
wiadomości: Programista Baz Danych na m.dmochowski@autoguard.pl
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych
osobowych z 29.08.1997, Dz. U. 133, poz.883