Programista .NET / Katowice

rekrutacja@jcommerce.pl Data ostatniej zmiany: 2011-10-27 09:32:12

2011-10-27 09:32:12 - rekrutacja@jcommerce.pl

Opis stanowiska:
- realizacja projektów opartych o technologię .NET

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
- dobra znajomość:
- NET 3.5/4.0
- C#
- ASP.NET
- Workflow Foundation (WF)
- Windows Communication Foundation
- HTML, CSS
- JavaScript, AJAX
- MS SQL Server 2008 [R2]
- LINQ to Entities
Dodatkowym atutem będzie znajomość:
- wzorców projektowych
- Rhino Mocks
- Test Driven Development
- Microsoft Enterprise Library (5.0)

Dlaczego warto u nas pracować:
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
- gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych
projektów
- wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy
- integrujemy się na imprezach firmowych
- oferujemy ubezpieczenie zdrowotne oraz karnet multisport

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Programista .NET/Katowice

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.