Tester / Kraków

rekrutacja@jcommerce.pl Data ostatniej zmiany: 2011-10-27 09:29:13

2011-10-27 09:29:13 - rekrutacja@jcommerce.pl

Opis stanowiska:
- testowanie aplikacji z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do
testowania
- analiza wymagań
- przygotowywanie i przeprowadzanie planów testów, scenariuszy
testowych jak również tworzenie i wykonywanie przypadków testowych na
różnych poziomach testowania
- cykliczne sporządzanie raportów z przeprowadzanych testów oraz
tworzenie metryk
- prowadzenie dokumentacji
- bieżąca współpraca z zespołem developerów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- znajomość zagadnień związanych z testowaniem systemów IT
- przynajmniej 2 lata doświadczenia w Quality Assurance
- doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania oraz z
narzędziami do automatycznego testowania
- dobra znajomość języka angielskiego

Dlaczego warto u nas pracować:
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
- gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych
projektów
- wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy
- integrujemy się na imprezach firmowych
- oferujemy ubezpieczenie zdrowotne oraz karnet multisport

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Tester/Kraków

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.