Programista Cobol/RPG / Warszawa

Piotr Gabryanczyk Data ostatniej zmiany: 2011-10-31 11:03:33

2011-10-31 11:03:33 - Piotr Gabryanczyk

Programista Cobol/RPG - rozwój i utrzymanie aplikacji w sektorze
bankowym

Praca dla międzynarodowej, renomowanej instytucji finansowej przy
utrzymaniu i rozwoju transakcyjnych aplikacji bankowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Praca polega na rozwijaniu istniejących aplikacji bankowych
działających na systemie AES/400. Aplikacje stworzone w językach
COBOL. RPG. Mile widziana znajomość Javy - wraz z modyfikacjami
aplikacji backednowych konieczne będzie udostępnienie nowych
funkcjonalności dla aplikacji napisanych w Javie.

Obowiązki:
- analiza wymagań
- projektowanie modułów aplikacji
- implementacja modułów aplikacji
- analiza i poprawa błędów ze środowiska produkcyjnego

Cechy kandydata:
Odpowiedzialność za przyjęte zobowiązania. Umiejętność pracy w
zespole. Umiejętność szybkiego pozyskiwania wiedzy..

Wymagania techniczne:
- COBOL
- RPG
- systemy kontroli wersji svn.

Mile widziana znajomość j2ee, j2se
CV prosimy przesylac na adres rekrutacja@2ndlanguagelimited.co.uk

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133
poz. 883)