Programista Java Aplikacji Bankowych / Warszawa

Piotr Gabryanczyk Data ostatniej zmiany: 2011-10-31 10:57:22

2011-10-31 10:57:22 - Piotr Gabryanczyk

O firmie:
Praca dla międzynarodowej, renomowanej instytucji finansowej przy
utrzymaniu i rozwoju aplikacji obsługującej transakcje płatnicze.

Projekt:
Projekt wdrożenia dedykowanej aplikacji napisanej w języku Java.
Aplikacja odpowiedzialna jest za przetwarzenie transakcji
płatniczych.

Obowiązki:
- Analiza wymagań.
- Projektowanie i implementacja modułów aplikacji.
- Analiza i poprawa błędów ze środowiska produkcyjnego.

Cechy kandydata:
- Odpowiedzialność za przyjęte zobowiązania.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Umiejętność szybkiego pozyskiwania wiedzy.

Wymagania techniczne:
- Java(min. 3 lata)
- J2EE
- Systemy kontroli wersji np. Subversion, Git

Mile widziane:
- Znajomość praktyk Lean lub Agile
- Systemy transakcyjne lub bankowe

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133
poz. 883)