Programista ASP.NET MVC / Wrocław

t k Data ostatniej zmiany: 2011-10-31 15:32:31

2011-10-31 15:32:31 - t k

NeuroSYS to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań
informatycznych dopasowanych do potrzeb biznesowych odbiorców.
Kładziemy olbrzymi nacisk na jakość naszych usług i rozwiązań. Dzięki
wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych oraz narzędzi
dostępnych na rynku jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i
niezawodność naszych produktów.

Stanowisko Programista ASP.NET MVC

Zakres obowiązków

Projektowanie i implementacja nowych, a także rozwijanie istniejących
aplikacji w technologii ASP.Net MVC 3:

Wymagania

* Dobra znajomość technologii .Net (C#) oraz środowiska Visual Studio
2010 (ASP.NET MVC, ASP.NET)
* Znajomości bazy danych SQL Server.
* Znajomości przynajmniej jednego z frameworków: Entity Framework,
NHibernate, LinqToSQL
* Dobra znajomość konfiguracji IIS
* Dobra znajomość języka angielskiego - umiejętność czytania
dokumentacji technicznej.
* Zaangażowanie i nastawienie na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy.
* Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
* Zdolność analitycznego myślenia.
* Odpowiedzialność.
* Mile widziani studenci ostatnich lat studiów informatycznych

Oferujemy

* Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach
informatycznych
* Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
* Przyjazną atmosferę pracy
* Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Sposób aplikowania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@neurosys.pl
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: Programista ASP.NET MVC