Specjalista ds. Wdrożeń Systemowych/Kraków/Praca Stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-11-03 10:27:13

2011-11-03 10:27:13 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Specjalista ds. Wdrożeń Systemowych

Obowiązki:

- instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi firmy,

- rozwiązywanie problemów napływających do Działu Technicznego,

- tworzenie dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość administracji systemami Linux,

- znajomość administracji serwerami WWW, SMTP, FTP, SQL,

- znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP,

- umiejętność pisania skryptów shell,

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

- umiejętność programowania w Perlu,

- znajomość administracji serwerem LDAP,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- pasjonującą pracę w dynamicznym zespole,

- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze :),

- możliwość uczenia się od najlepszych,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM do 17.11.2011r. z
tematem wiadomości: Specjalista ds. Wdrożeń Systemowych nr ref. 031111
na adres: praca@netart.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).