Warszawa / Inżynier ds. Sprzedaży Podzespołów Elektronicznych / etat

Piotr Data ostatniej zmiany: 2011-11-04 13:53:06

Warszawa / Inżynier ds. Sprzedaży Podzespołów Elektroni...

2011-11-04 13:53:06 - Piotr

Dystrybutor podzespołów elektronicznych Gamma Sp. z o.o. poszukuje
kandydatów na stanowisko:
Inżynier ds. Sprzedaży Podzespołów Elektronicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
-Prowadzenie sprzedaży podzespołów elektronicznych (diody, tranzystory,
mikrokontrolery, rezystory, kondensatory, wyświetlacze i.t.p.) w oparciu o
oficjalne linie franszyzowe w Polsce i zagranicą
-Wsparcie techniczne projektów
-Budowanie długofalowych relacji z klientami B2B
-Obsługa stałych klientów firmy

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika , elektrotechnika, i.t.p.)
-Znajomość architektur mikrokontrolerów AVR , Microchip, 51 , ARM , MIPS,
i.t.p.
-Znajomość j. angielskiego
-Czynne prawo jazdy kat. B
-Umiejętność pracy w zespole
-Samodzielność
-Gotowość do wyjazdów na terenie kraju i za granicę

Oferujemy:
-Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Dużą samodzielność działania
-Szkolenia (również zagraniczne)
-Dostęp do najnowszych technologii światowych producentów elektroniki

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
praca@gamma.pl z tematem PJ-GRU1 Inżynier ds. Sprzedaży Podzespołów
Elektronicznych