Programista Microsoft Dynamics AX

Firma JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2011-11-14 14:03:19

2011-11-14 14:03:19 - Firma JCommerce SA

Opis stanowiska:
-wsparcie grupy projektowej w obszarze implementacji i rozbudowy
platformy Microsoft Dynamics AX
-wsparcie zespołu analitycznego w zakresie pozyskania i analizy
wymagań funkcjonalnych w obszarze Microsoft Dynamics AX
-możliwość pracy zdalnej

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Microsoft Dynamics AX w wersji 2009, poparta
doświadczeniem zawodowym (min. 2-3 lata wliczając poprzednie wersje
systemu) i certyfikatami
- praktyczna znajomość platformy Dynamics AX MorphX oraz programowania
w języku X++ (tworzenie interfejsów, programowanie logiki biznesowej,
debugging)
- podstawowa znajomość zagadnień administracyjnych w Dynamics AX 2009
(instalacja modyfikacji programowych)
- umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
- dobra znajomość języka angielskiego
- gotowość do delegacji
- mile widziana znajomość zagadnień finansowych

Dlaczego warto u nas pracować:
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
- gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych
projektów
- wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy
- integrujemy się na imprezach firmowych
- oferujemy karnet OKsystem

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: MS DAX

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.