Administrator/Programista Systemów Linux/Kraków/Praca Stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-11-14 12:03:15

Administrator/Programista Systemów Linux/Kraków/Praca S...

2011-11-14 12:03:15 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Administrator/Programista Systemów Linux

Jeżeli:

- jedynym systemem jaki tolerujesz jest Linux,

- golf kojarzy Ci się głównie z Perlem, a kilka linijek kodu wystarcza
Ci do zautomatyzowania zmian w plikach konfiguracyjnych serwera
internetowego,

- każdy nowy plik tekstowy odruchowo zaczynasz od ?use strict;?,

- twoje koty noszą imiona ?select? i ?update?,

- wiesz co powinno pojawić się w odpowiedzi na SYN,

to mamy dla Ciebie pracę!

Twoimi zadaniami będą:

- rozwój i tworzenie aplikacji serwerowych pracujących w środowisku Linux,

- projektowanie architektury systemów oraz aplikacji,

- poprawianie błędów i rozwiązywanie problemów w wykorzystywanych
aplikacjach Open Source.

A w zamian za to oferujemy:

- pasjonującą pracę w dynamicznym zespole,

- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze :),

- możliwość uczenia się od najlepszych,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Przy wyborze odpowiedniego kandydata zwrócimy uwagę na:

- dobrą znajomość systemu Linux,

- dobrą znajomość języka Perl,

- znajomość SQL,

- znajomość zagadnień sieciowych.

Dodatkowym atutem będą:

- podstawowa znajomość C,

- doświadczenie zawodowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z tematem
wiadomości: Administrator/Programista Systemów Linux.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).