Programista C# /.NET - Warszawa

Data ostatniej zmiany: 2011-11-16 17:05:06

2011-11-16 17:05:06 -

Stanowisko: Programista C# /.NET

Opis:
Firma będąca liderem na rynku IT poszukuje programistów w technologiach
Microsoft .NET, którzy dołączą do zespołu wspierającego dedykowane rozwiązania
dla dużego klienta z sektora publicznego.

Obowiązki:
• Rola programisty .NET w zespole wsparcia technicznego (3 linia wsparcia
zgodnie z ITIL)
• Zapewnianie wsparcia dla wdrażanych systemów
• Analiza i poprawa błędów w aplikacjach klienckich zgodnie z SLA
• Optymalizacja oraz monitorowanie istniejących systemów
• Ścisła współpraca z zespołem rozwojowym
• Zaangażowanie w cały cykl rozwoju oprogramowania
Wymagania:
• Minimum rok doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem w języku
C#/.Net
• Dobra praktyczna znajomość platformy .NET Framework (2.0/3.5/4.0)
• Znajomość technologii Windows Forms, ASP.NET
• Umiejętność programowania WebService
• Znajomość IIS (Internet Information Services)
• Doświadczenie w pracy z MS SQL Server 2005/2008

• Umiejętność analitycznego myślenia
• Kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Operatywność i samodzielność
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, odpowiedzialność oraz terminowość
Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na supporcie jako programista i/lub administrator DB
• Praktyczna znajomość TFS
• Praktyczna znajomość ITIL (podział zespołu supportowego na linie wsparcia)

W naszym zespole masz szanse na zdobycie niezwykłego doświadczenia w bardzo
dużym projekcie oraz wielu nowych umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres praca.dotnet@gmail.com.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/