Programista java/Tarnow/ Nowy Sacz/Rzeszow

Edyta Mordarska Data ostatniej zmiany: 2011-11-17 13:15:27

2011-11-17 13:15:27 - Edyta Mordarska

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-learning, w związku z planowanym
otwarciem nowego biura poszukujemy osób, które dołączą do Zespołu IT na
stanowisku:

Programista Java

(nr. ref. Java/mlp/11)

Wymagania

.. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
.. wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
.. bardzo dobra znajomość języka Java,
.. dobra znajomość technologii J2EE/JEE (EJB 3, Servlets, JMS, JSP)
.. bardzo dobra znajomość technologii obiektowych,
.. dobra znajomość technologii relacyjnych baz danych,
.. znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux (Unix),
.. znajomość zagadnień związanych z projektowaniem aplikacji sieciowych i
bazodanowych,
.. znajomość wzorców projektowych,
.. znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji),
.. umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
.. samodzielność i odpowiedzialność w rozwiązywaniu zadań,
.. umiejętność pracy w zespole,
.. otwartość na nowe wyzwania.

Obowiązki

.. tworzenie oraz rozwój zaawansowanych aplikacji Java,

Oferujemy

.. pakiet socjalny, w tym opieka w prywatnym centrum medycznym, szkolenia,
bony okolicznościowe,
.. aromatyczną kawę i drożdżówki,
.. pracę przy ciekawych, rozwijających projektach

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego
na adres kontakt@ers.pl