praca dla programisty python

kasia kasia Data ostatniej zmiany: 2011-11-17 18:02:51

2011-11-17 18:02:51 - kasia kasia

Witam,
Fitma Nect Research szuka programistów pythona na cały etat lub na pół
etatu.
Tworzymy rozbudowane aplikacje internetowe na rynek globalny.

Zakres obowiązków:
- programowanie według przygotowanych założeń projektowych - głównie w
Pylons/Pyramid.
- programowanie baz danych (SQLAlchemy)
- tworzenie i testowanie systemów
- tworzenie dokumentacji technicznej
- zachowanie wysokich standardów jakościowych projektów

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość programowania i środowiska python
(SQLAlchemy, mako, pylons, pyenv, ...)
- doświadczenie w relacyjnych bazach danych
- znajość systemu kontoli wersji (git)
- znajomość MySQL, środowiska linux
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętności analitycznego myślenia
- umiejętność pracy w zespole, (rozwinięte zdolności komunikacyjne -
bardzo istotne)

Dotatkowe atuty:
- doświadczenie w SOLR/Lucene
- znajomość jQuery
- znajomość zagadnień optymalizacji aplikacji webowych

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki finansowe zależnie od umiejętności i
efektywności
- praca nad ciekawymi zagadnieniami, ambitne wyzwania.
- pracę w stabilnym i przyjaznym środowisku
- atrakcyjne miejsce pracy - praca zdalna
- umowa o dzieło

CV proszę kierować na adres: slawek at nect.pl
z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie
danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)