Programista Python/PHP ze znajomością środowiska Unix/Linux

Data ostatniej zmiany: 2011-11-18 09:57:18

Programista Python/PHP ze znajomością środowiska Unix/L...

2011-11-18 09:57:18 -

Arces Network, amerykańska firma świadcząca usługi IT z oddziałem w Krakowie szuka kandydatów
na stanowisko Programista Python/PHP ze znajomością środowiska Unix/Linux

Opis stanowiska:

Poszukujemy programisty znającego i kochającego język Python i otaczające go narzędzia (takie jak
framework Django), znającego PHP w stopniu, którego nie trzeba się wstydzić ;) , umiejącego
planować i projektować aplikacje, mając na względzie ich rozwój, skalowanie, potencjalne problemy,
znającego środowisko Unixowe i potrafiącego pisać aplikacje zoptymalizowane dla takiego
środowiska.

Wymagania:

- Co najmniej 5-letnie, udokumentowane doświadczenie programowaniu i projektowaniu aplikacji

- Bardzo dobra znajomość języka Python

- Dobra znajomość języka PHP

- Dobra znajomość systemów GIT/SVN

- Znajomość Django Framework

- Znajomość środowiska Unix / Linux

- Chęć rozwoju i eksperymentowania z nowymi rozwiązaniami

- Umiejętności w szkoleniu i przekazywaniu wiedzy młodszym kolegom

Dodatkowymi atutami będą:

- Znajomość HTML / CSS

- Wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania architektury aplikacji

- Doświadczenie w zakresie testów jednostkowych, ciągłej integracji aplikacji

- Znajomość technik Agile, Xtreme Programming i podobnych

Oferujemy:

- Możliwość poświęcania części czasu na badania najnowszych rozwiązań technologicznych

- Możliwość sprawdzenia i kształtowania umiejętności kierowniczych (zarządzanie projektami,
zarządzanie jakością, szkolenie innych pracowników)

- Luźną atmosferę pracy

- Lokalizację biura w centrum miasta (Planty)

- Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do posiadanych umiejętności i klarowny system premii
oraz podwyżek

Jeśli jesteś zainteresowana/y prześlij swoje dokumenty wyłącznie w języku angielskim (CV, list
motywacyjny i aktualne zdjęcie) poprzez formularz lub bezpośrednio na adres job-ad [at] arces.net.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/