Software Tester, Warszawa

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2011-11-29 15:34:57

2011-11-29 15:34:57 - SMT Software S.A.

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 200 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na
stanowisko:

Software Tester
Nr ref.: TES/WAW/2911/GU

Obowiązki:
 Wykonywanie testów funkcjonalnych
 Planowanie i wdrażanie procesów testowych
 Opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych
 Analiza błędów oprogramowania i rekomendowanie na jej podstawie
najlepszych rozwiązań
 Automatyzacja testów
 Wspieranie developerów pracujących w zespole projektowym

Wymagania:
 Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie na samodzielnym
stanowisku dotyczącym testowania oprogramowania
 Wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne)
 Znajomość metodyki i procesu testowania oprogramowania
 Doświadczanie w pracy z HP Quality Center
 Dobra znajomość zapytań SQL i relacyjnych baz danych
 Dobra znajomość języka angielskiego
 Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność w realizacji zadań

Dodatkowe atuty:
 Znajomość innych narzędzi wspomagających testowanie (np.Test
Link, HPQC, JMeter)
 Certyfikat ISTQB Foundation Level
 Doświadczenie w obszarze testów automatycznych

Oferujemy:
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
 Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).