Młodszy Programista Java / Warszawa

Marcin Truszel Data ostatniej zmiany: 2011-12-09 10:59:13

2011-12-09 10:59:13 - Marcin Truszel

Kontomierz.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy Programista Java

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
Oprogramowywanie parserów pobierających automatycznie dane ze stron www.

Wymagamy:
*Podstawowa znajomość języka Java
*Podstawowa znajomość technik związanych z przetwarzaniem stron html
takich jak XPath, DOM, regexp, javascript
*Chęć ciągłej nauki i doskonalenia swoich umiejętności
*Samodzielna praca z poczuciem odpowiedzialności
*Mile widziane: doświadczenie z technologiami Spring, Hibernate, git,
http_unit

Oferujemy

*Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne warunki pracy
*Możliwość pracy ciekawej kulturze młodej polskiej spółki działającej
w obszarze finansowych aplikacji internetowych
*Niemal nieograniczone możliwości awansu i rozwoju

Jeżeli identyfikujesz się tym opisem, to prześlij swoją aplikację na
adres email: kariera@kontomierz.pl
W tytule maila napisz: Kariera: Młodszy Programista Java

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997
r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833).