Test Engineer - Poznań

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2011-12-27 16:41:19

2011-12-27 16:41:19 - SMT Software S.A.

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na
stanowisko:

Test Engineer
Nr ref.: STE/POZ/1211

Obowiązki:
 Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych
 Praca z wykorzystaniem dostępnych narzędzi do testowania
 Tworzenie raportów i dokumentacji testowej

Wymagania:
 Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze testowania
 Wykształcenie wyższe (najchętniej informatyczne lub pokrewne)
 Znajomość standardów testowania, metodyk, narzędzi
 Bardzo dobra znajomość PHP, Selenium RC, Linux, Cloud
 Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie
dokumentacji technicznej
 Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
 Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
 Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).