Programista Java/J2EE - Warszawa

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2012-01-05 14:35:00

2012-01-05 14:35:00 - SMT Software S.A.

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na
stanowisko:

Programista Java/J2EE
Nr ref.: PR/J2EE/WAW/0112/GU

Obowiązki:
-Tworzenie aplikacji biznesowych dedykowanych do sektora finansowego
przy wykorzystaniu Java/J2EE oraz pokrewnych technologii
-Współpraca z zespołem projektantów, programistów, analityków i testerów
-Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
-Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z
wykorzystaniem Java/J2EE
-Dobra znajomość technologii EJB
-Dobra znajomość Spring i Hibernate
-Doświadczenie w pracy z WebServices
-Praktyczna znajomość JSP, JSF, Struts
-Dobra znajomość SQL, PL/SQL
-Znajomość Maven i SVN
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną
komunikację

Dodatkowe atuty:
-Doświadczenie w pracy z JMS
-Dobra znajomość JavaScript
-Doświadczenie w pracy z GWT

Oferujemy:
-Atrakcyjne warunki finansowe
-Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
-Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
-Stabilną pracę wśród profesjonalistów
-Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
-Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com

Rozważamy również kandydatury osób, które spełniają tylko część
przedstawionych wymagań.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).