Programista Java / Scala [Wrocław]

Konrad Kubacki Data ostatniej zmiany: 2012-01-05 23:28:22

2012-01-05 23:28:22 - Konrad Kubacki

Opis stanowiska:
Ifirma.pl poszukuje utalentowanego programisty, który dołączy do
naszego zespołu super(dev)bohaterów i pomoże nam w codziennym
zmienianiu świata na lepsze!
Serwis księgowości internetowej - ifirma.pl - jest programem online
tworzonym przez Power Media S.A., spółkę notowaną na GPW,
umożliwiającym użytkownikom prowadzenie księgowości przez Internet:
prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT,
wystawianie faktur oraz generowanie deklaracji podatkowych. Poza
księgowością, ifirma.pl to także: hosting stron, domeny internetowe,
przesyłki kurierskie oraz wiele innych aplikacji wspomagających
prowadzenie firmy. Robimy wszystko, aby użytkownicy naszych aplikacji
mogli poświęcać swój cenny czas na rzeczy ważne - rozwój własnej
działalności.
Technologie, których używamy w ifirma.pl:

Języki: Java, Scala
Web: WebObjects, Spring, LiftWeb, jQuery, Prototype.js
Dane: JPA/Hibernate, Oracle, MongoDB
API: REST/WSDL, akka
Build: Ant, Maven, Teamcity, SVN
Testy: JUnit, Selenium

Jeżeli masz doświadczenie w przynajmniej kilku z powyższych
technologii oraz posiadasz nietuzinkowe poczucie humoru - napisz do
nas - zapewne szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy:

rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
uczestnictwo we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania, od
przygotowywania specyfikacji po wdrożenie nowej funkcjonalności
podczas okresu szkoleniowego: pomoc we wdrożeniu w projekt i nowe
technologie
elastyczny czas pracy

Wymagania:
Przede wszystkim szukamy samodzielnego inżyniera oprogramowania,
człowieka z pasją i umiejętnością kończenia rozpoczętych zadań w
wyznaczonym czasie. Preferujemy osoby, które programują w Java lub
Scala, lub chcą się ich nauczyć.
Pozostałe wymagania:

dobra znajomość co najmniej jednego z języków Java / Scala / C# / C++
oraz paradygmatów OOP/OOD
dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
podstawowa znajomość HTML, CSS, javascript (jQuery, Prototype.js)
język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie
dokumentacji technicznej
swoboda poruszania się w środowisku Linux / UNIX
umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnego rozwiązywania złożonych
problemów

Mile widziane:
umiejętność programowania w językach funkcyjnych
doświadczenie z bazą Oracle, językiem PL/SQL oraz JPA/Hibernate

Wyślij CV, podając w temacie numer referencyjny PM/PAW, na adres
praca@power.com.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych
następującej treści:
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we
Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych,
Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926, ze zm.).