Account Manager IT [Warszawa]

zielony guziczek Data ostatniej zmiany: 2012-01-19 09:59:38

2012-01-19 09:59:38 - zielony guziczek

Firma Polcode, działa w sektorze IT, zajmuje się dostarczaniem
sprawdzonych i nowoczesnych aplikacji webowych. Nasz zespół składa się
z profesjonalistów obdarzonych poczuciem humoru. Ich umiejętności i
pomysły pozwalają na realizację projektów satysfakcjonujących klientów
i użytkowników.

Zadania:
obsługa zagranicznych klientów, budowanie pozytywnych relacji
biznesowych
pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych w języku
angielskim
nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych projektów

Oferujemy:
kontakt z najnowszymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji
różnorodnych projektów
współpracę z klientami z Europy Zachodniej i USA
pracę z zespołem zdolnych, kreatywnych programistów
elastyczne godziny pracy

Oczekiwania:
biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodny kontakt z
klientami
wykształcenie informatyczne/co najmniej dobra znajomość zagadnień
związanych z tworzeniem aplikacji webowych
zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Dodatkowe atuty to:
podstawowa znajomość języków PHP, SQL
doświadczenie w kierowaniu zespołem
znajomość bieżących trendów w projektowaniu aplikacji www
znajomość popularnych aplikacji webowych open source
zmysł estetyczny

Aplikacje prosze przesyłać za pomocą formularza na stronie firmowej:

www.polcode.com/pl/about/kariera/aplikacja/?JobId=47