Konsultant ds. programowania PHP i MySQL

Praca. Alkor Trade Sp. z o.o. Data ostatniej zmiany: 2012-02-08 11:48:13

2012-02-08 11:48:13 - Praca. Alkor Trade Sp. z o.o.

Alkor Trade jest firmą inwestycyjną, której działalność koncentruje się na
operacjach na rynku kapitałowym. Spółka uczestniczy w finansowaniu firm i
dokapitalizowaniu spółek w zamian za udziały lub akcje. Horyzont
inwestycyjny jest uzależniony od danego projektu i waha się od jednego do
dwunastu miesięcy.

W ramach lokowania kapitału przeprowadzamy inwestycje w obiecujące,
perspektywiczne i rozwojowe spółki oraz takie, które posiadają know-how
będący gwarantem sukcesu rynkowego. Szczególnie chętnie chcemy wspierać
studentów i absolwentów szkół wyższych. Oferujemy pełne wsparcie
merytoryczne, prawne i finansowe.

W związku z nawiązaniem współpracy z funduszem Mizar Consulting Group LLC i
rozpoczęciem nowego projektu Mizar Profit, poszukujemy kandydatów do pracy
na stanowisko Programisty PHP/MySQL.

Wymagania

? osoby z własną działalnością gospodarczą,
? bardzo dobra znajomość mysql i php,
? znajomość technologii internetowych (HTML 5, CSS, JS)
? dobra znajomość relacyjnych baz danych,
? znajomość technik zabezpieczeń,
? udokumentowane doświadczenie,
? dbałość o czytelność kodu.

Obowiązki

? projekt, stworzenie i wdrożenie systemu obsługi klienta,
? tworzenie webaplikacji w języku PHP,
? współpraca z bazami danych z wykorzystaniem SQL,
? sugerowanie rozwiązań i koncepcji projektowych,

Mile widziane

? bogate portolio,
? znajomość SEO,
? podstawowa wiedza z zakresu webusability,
? wysoka kultura organizacji pracy, zadań, priorytetów i czasu,
? znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

? praca przy ciekawych projektach,
? elastyczne godziny pracy,
? możliwa praca mobilna na odległość,
? także jako praca dodatkowa,
? rozwój zawodowy,
? praca od zaraz.