Tester oprogramowania (Wrocław)

KJ Data ostatniej zmiany: 2012-02-27 14:02:36

2012-02-27 14:02:36 - KJ

RINF Sp. z o.o. - jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się
w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry
IT.
Prowadzimy wewnętrznie kilka projektów opartych na technologiach
Java, .Net i C. Tworzymy także autorskie oprogramowanie PM Assistant,
wspierające procesy Zarządzania projektami.

Rozpocznij współpracę z czołowym producentem wyspecjalizowanego
oprogramowania dla komputerów stacjonarnych, telefonów komórkowych,
palmtopów i innych urządzeń. Pracuj ze światowym liderem, którego
produkty przeznaczone dla szerokiej gamy platform i systemów
operacyjnych spotykają się z międzynarodowym uznaniem użytkowników i
prasy branżowej.

Tester
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
* Tworzenie przypadków testowych;
* Przeprowadzanie testów;
* Analizę błędów;
* Opisywanie i zgłaszanie błędów do zespołu developerów;
* Rozwój narzędzi do testowania.

Wymagania:
* Ukończenie studiów wyższych (informatyka bądź pokrewne), studenci
ostatniego roku również mile
widziani;
* Wysokie umiejętności analityczne;
* Kreatywność;
* Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku;
* Praktyczna umiejętność komunikowania się w języku angielskim;
* Doświadczenie w testowaniu oprogramowania;
* Bardzo dobra znajomość ECMAScript, XML, CSS, SVG, DOM;
* Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych: HTTP oraz TCP/IP;
* Bardzo dobra znajomość systemu Linux.

Mile widziane:
* Znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania i testowania
oprogramowania;
* Znajomość standardów webowych;
* Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript;
* Własne projekty (komercyjne i/albo non-profit) związane z
technologiami webowymi.

Oferujemy:
* Udział w ciekawych projektach z użyciem nowoczesnych technologii;
* Możliwość rozwoju zawodowego;
* Pracę w międzynarodowym środowisku.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na
adres:
kinga.januszek@rinf.pl

Proszę o wpisanie nazwy stanowiska w tytule maila.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez RINF Spółkę z ograniczoną
odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu w ramach stworzonej przez
nią bazy /baz/ danych osób o określonych specjalnościach /
umiejętnościach/ i do przekazywania tych danych podmiotom poszukującym
osób do pracy /w tym podmiotom zagranicznym/.