Młodszy Programista Java, Warszawa (7.000 zł brutto)

Iwona Radzimirska Data ostatniej zmiany: 2012-02-29 11:35:57

2012-02-29 11:35:57 - Iwona Radzimirska

Firma e-point S.A. to internetowy software house z ustaloną renomą
oraz ponad 14-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania
internetowe dla międzynarodowych korporacji. W uznaniu dla prowadzonej
polityki kadrowej zostaliśmy nagrodzeni godłem Inwestor w Kapitał
Ludzki.

Poszukujemy absolwenta lub studenta ostatnich lat informatyki na
stanowisko:
Młodszy Programista Java
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 2012_02_ młodszy_programista
Wynagrodzenie: 7 000 zł brutto

Dołączysz do jednego z naszych zespołów developerskich, zajmujących
się budową i utrzymaniem: międzynarodowego systemu e-commerce (ok. 20
krajów), globalnego systemu wsparcia sprzedaży (produkt własny),
autorskiej platformy content management, internetowych systemów
transakcyjnych (polskie i międzynarodowe projekty).

Wymagane kwalifikacje:
? programowanie w języku Java - aplikacje wielowątkowe i rozproszone,
? podstawowa znajomość architektury JEE,
? znajomość obiektowych metodyk projektowania/tworzenia aplikacji,
? znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz
danych, w szczególności znajomość języka SQL,
? Linux - znajomość systemu od strony użytkownika,
? podstawowa znajomość takich technologii jak HTML, Javascript,
? podstawowa znajomość różnych protokołów używanych w Internecie, np.
TCP/IP, HTTP, IMAP, LDAP,
? język angielski.
Dodatkowym atutem kandydata będzie:
? znajomość różnych bibliotek dostępnych dla języka Java,
? znajomość języka UML,
? znajomość bazy danych PostgreSQL.
Zakres obowiązków:
? tworzenie aplikacji internetowych w technologii JEE,
? tworzenie dokumentacji do wykonanych aplikacji,
? pisanie automatycznych testów jednostkowych do tworzonych aplikacji,
Oferujemy:
? wynagrodzenie 7 000 zł brutto,
? forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat,
? pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych
inżynierów,
? kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami
inżynieryjnymi,
? dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
? możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik
Zespołu,
? opiekę medyczną (LIM Center) i rehabilitację ruchową w siedzibie
firmy,
? dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra
Wierzbno.
Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem:
Nr ref. 2012_02_młodszy_programista oraz klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: Dz. U.
Nr 133, poz. 883).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Chciałbyś nas wcześniej o coś zapytać?
Pisz na adres: mampytanie@e-point.pl