Specjalista ds. wsparcia systemów informatycznych Warszawa

IT Business Consulting Group Data ostatniej zmiany: 2012-04-11 16:45:40

Specjalista ds. wsparcia systemów informatycznych Warsz...

2012-04-11 16:45:40 - IT Business Consulting Group

IT Business Consulting Group Sp. z o.o. jest wiodącą firmą
projektującą i produkującą zaawansowane rozwiązania do masowej obsługi
dokumentów elektronicznych. Dostarczamy naszym klientom innowacyjne
rozwiązania podnoszące jakość i wartość oferowanych przez nich usług.
Bazujemy na nowoczesnych technologiach takich firm jak Microsoft,
VMWare czy IBM. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala nam
efektywnie konkurować na rynku producentów oprogramowania, a rosnące
grono klientów potwierdza jakość naszych usług.
Jesteś profesjonalistą - udowodnij to z nami...
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia systemów informatycznych
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska
* Realizacja zadań I linii wsparcia aplikacji
* Importowanie danych do aplikacji z zachowaniem reżimów czasowych
* Udział w projektach informatycznych
* Tworzenie dokumentacji obsługi/utrzymania systemów
* Wykonywanie i dokumentowanie testów
* Monitoring poprawności świadczonych usług

Wymagania i kwalifikacje
* Podstawowa znajomość obsługi baz danych MSSQL
* Umiejętność tworzenia transformat XSLT, znajomość XML
* Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows
* Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
* Dokładność, dobra organizacja czasu pracy
* Chęć do pogłębiania wiedzy
Dodatkowymi atutami będą
* Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Linux
* Tworzenie scenariuszy testowych

Oferujemy
* Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie
* Udział w ciekawych projektach
* Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
* Elastyczne warunki współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
sourcing@itbcg.pl