Kierownik Działu Testów Oprogramowania / pełny etat / Warszawa

Tomasz Kuźniar Data ostatniej zmiany: 2012-04-12 12:33:28

Kierownik Działu Testów Oprogramowania / pełny etat / W...

2012-04-12 12:33:28 - Tomasz Kuźniar

Filemedic to polska firma działająca w branży oprogramowania
antywirusowego. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Testów Oprogramowania

Zakres obowiązków:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za testowanie
oprogramowania antywirusowego dostarczanego do klientów, opracowywanie
metodologi testów, wdrażanie rozwiązań systemowych realizacji testów,
automatyzację procesów testowania.

Wymagania:
- dogłębna znajomość metodologii testów oprogramowania w kontekście
testów jednostkowych, integracyjnych systemowych, akceptacyjnych
- bardzo dobra znajomość środowiska Windows i rejestru oraz dobra
znajomość środowiska Linux, Unix
- poparte doświadczeniem umiejętności z zakresu testowania
oprogramowania,
- znajomość systemów raportujących,
- znajomość zagadnień wirtualizacji (vmware),
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne/techniczne
- umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w kierowaniu zespołem
mile widzane,
- dobra organizacja pracy,
- kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
- dobra znajomość języka angielskiego,

Kandydatom oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, przy interesujących
projektach
- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV wraz z
wstępnymi oczekiwaniami finansowymi na adres hr@filemedic.com oraz
umieszczenie w nim klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.
29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883).