Programista Siebel

Krzysztof Kowalczyk Data ostatniej zmiany: 2012-04-19 13:39:09

2012-04-19 13:39:09 - Krzysztof Kowalczyk

Dla naszego klienta, dużej firmy z branży informatycznej poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Programowanie CRM Siebel

Wymagania:
- znajomość angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość Siebel application suite (eBusiness albo Industry Applications),
- znajomość Oracle SQL
- doświadczenie w tworzeniu skryptów baz danych
- znajomość środowiska technicznego Siebel

Mile widziane
- znajomość Unix, Oracle DB, web server, etc.

Firma oferuje:
- pracę w profesjonalnym zespole
- relokację (jeśli wymagana)
- zaplecze socjalne
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- pracę w pełnym wymiarze godzin, forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z tematem wiadomości
Praca - Programista Siebel na adres: rekrutacja@esstudio.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr133 poz. 883)

Krzysztof Kowalczyk
specjalista d/s kadr IT
rekrutacja@esstudio.pl