[Bielsko-Biała] Programista C#

EPA Data ostatniej zmiany: 2012-04-19 17:46:03

2012-04-19 17:46:03 - EPA

Polski oddział Lynxrail lynxrail.com zatrudni programistów
CSharp

Programista C#
Nr ref: WPC12LXPC
Miejsce pracy: Bielsko-Biała (możliwość pracy zdalnej)

Obowiązki:

- tworzenie aplikacji .NET Framework (język C#)
-projektowanie oprogramowania
- współpraca z międzynarodowym zespołem programistów, inżynierów

Wymagania:

- potwierdzona zrealizowanymi projektami umiejętność tworzenia
aplikacji .NET Framework (język C#)
- łatwość przyswajania nowych technologii
- ambicja i chęć rozwoju

Mile widziane:

- tworzenie web aplikacji w ASP.NET
- programowanie w językach C, C++
- programowanie baz danych SQL
- wiedza z zakresu inżynierii, elektroniki
- doświadczenie zawodowe
- znajomość języka angielskiego
- wykształcenie wyższe informatyczne

Klient oferuje:

- umowa o pracę lub inny preferowany charakter współpracy
- pod warunkiem częstych spotkań możliwa praca zdalna
- zadaniowy charakter pracy
- wsparcie doświadczonych programistów, inżynierów
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i
doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres
p.czarkowska@jobfinder.pl. Prośba o dodanie w wiadomości numeru
referencyjnego oferty WPC12LXPC. Telefon kontaktowy 0 696 700 795

Prośba o dodanie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn.
29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.