KRAKOW: Projektant - Programista .NET

WEBCON BPS Data ostatniej zmiany: 2012-04-25 10:39:41

2012-04-25 10:39:41 - WEBCON BPS

WebCon Sp. z o.o.

WEBCON Sp. z o.o. jest partnerem Microsoft o kompetencji GOLD: ISV
uhonorowanym tytułem Microsoft Partner of the Year 2011. Firma jest
producentem innowacyjnej platformy obiegu dokumentów i workflow dla
Microsoft SharePoint, która jest wybierana przez liderów swoich branż
w kraju i zagranicą (firmy takie jak LPP S.A., GRUPA NOWY STYL, EDF
czy TAURON). W swoich rozwiązaniach integrujemy systemy takie jak SAP,
Axapta, Navision, IFS, CDN XL.

W chwili obecnej poszukujemy osoby do zespołu developerskiego
rozwijającego nasz główny produkt WEBCON Bussiness Process Suite

Opis stanowiska:

*Tworzenie aplikacji działających w środowisku Microsoft SharePoint.
*Praca w zespole developerskim tworzącym produkt WEBCON Business
Process Suite
*Analiza i projektowanie rozwiązań.
*Research and development: Office 2010 , VS2010, SharePoint 2010, SQL
2012

Wymagania:

*Dobra znajomość C# (środowisko VisualStudio.NET 2010)
*Dobra znajomość języka SQL
*Dobra znajomość serwerów z rodziny Microsoft (Windows Server 2008 ,MS
SQL Server 2008)
*Podstawy ASP.NET
*Dodatkowym atutem będzie znajomość produktu Microsoft SharePoint
*Zaangażowanie, dokładność, kreatywność i samodzielność

Oferujemy:

*Zapewniamy pracę w młodym, otwartym i kreatywnym zespole.
*Stały dostęp do najnowszych technologii SQL Server 2012, Visual
Studio 2010 , Prace rozwojowe w zakresie Office System 2010 oraz
Windows 8 metro interface
*Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w tym szkolenia i realizacja
ścieżek certyfikacji Microsoft.
*Udział w realizacji dużych ambitnych projektów programistycznych.

Zgłoszenia prosz wysyłać na adres : cv3@webcon.pl