Doradca Klienta Indywidualnego ds. Kontraktu Rentierskiego

Praca. Alkor Trade Sp. z o.o. Data ostatniej zmiany: 2012-06-17 22:24:08

Doradca Klienta Indywidualnego ds. Kontraktu Rentierski...

2012-06-17 22:24:08 - Praca. Alkor Trade Sp. z o.o.

Fundusz kapitałowy Mizar Consulting Group LLC poszukuje regionalnych
przedstawicielstw na terenie Polski. Fundusz jest właścicielem marki
handlowej Mizar Profit i produktu oszczędnościowego Kontrakt Rentierski
(oferta oszczędnościowa z oprocentowaniem do 16,6% w skali roku).

Nasi kooperanci i partnerzy biznesowi zajmują się szeroką gamą działań w
dziedzinie bankowości inwestycyjnej. Współpraca z nimi gwarantuje dostęp
wyspecjalizowanych czynności bardzo często niedostępnych dla inwestorów
indywidualnych.

W związku z budową siatki punktów agencyjnych jesteśmy zainteresowani
współpracą w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.

Wymagania:

? znajomość pojęć z zakresu: ekonomii, finansów i rachunkowości,
? pomysłowość i oryginalność w pozyskiwaniu Klientów,
? wysoka kultura osobista,
? łatwość w prowadzeniu rozmowy telefonicznej,
? komunikatywność i otwartość.

Obowiązki:

? budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
? udzielanie pełnej informacji o kontrakcie rentierskim,
? telefoniczna lub osobista obsługa wnioskodawców,
? aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w rejonie zamieszkania.

Mile widziane:

? punkt agencyjny (sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, finansowych,
oszczędnościowych itp.),
? znajomość rynków finansowych i kapitałowych,
? znajomość pojęć z dziedziny inwestycji,
? doświadczenie w zakresie negocjacji lub telemarketingu.

Oferujemy:

? elastyczne godziny pracy,
? duży zakres samodzielności przy realizacji zadań,
? praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
? atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy.