Programista HTML5 / Warszawa / Stała

Krzysztof Kowalczyk Data ostatniej zmiany: 2012-07-08 20:39:56

2012-07-08 20:39:56 - Krzysztof Kowalczyk

Dla naszego klienta, firmy z branży informatycznej poszukujemy
osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Programista HTML5

Obowiązki:
- projektowanie i realizacja stron internetowych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość HTML5, CSS 3
- znajomość programów graficznych
- znajomość JavaScript
- poczucie estetyki

Firma oferuje:
- stanowisko pracy w biurze firmy w Warszawie
- pracę w profesjonalnym zespole
- stałe wynagrodzenie
- pracę w pełnym wymiarze godzin, forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z tematem wiadomości Praca - Programista HTML5 na adres: rekrutacja@esstudio.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr133 poz. 883)

Krzysztof Kowalczyk
specjalista d/s kadr IT
rekrutacja@esstudio.pl