Digital Copywriter

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do Departamentu Akcji Specjalnych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
•    Tworzenie dedykowanych ofert w odpowiedzi na brief;
•    Kreowanie pomysłów na wykorzystanie content marketingu, scenariuszy video i formatów reklamowych, kreatywne wykorzystanie rozwiązań dostępnych w portfolio firmy;
•    Szukanie rozwiązań łączących różne kanały/narzędzia komunikacji;
•    Współpraca z innymi działami na etapie budowania strategii komunikacji;
•    Wycena proponowanych rozwiązań dedykowanych;
•    Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych mających na celu prezentację i rekomendację oferty;
•    Monitorowanie trendów rynku reklamy interaktywnej i wdrażanie w ofertach najciekawszych rozwiązań.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
•    Kreatywność i pomysłowość w oferowaniu niestandardowych rozwiązań reklamowych;
•    Minimum rok doświadczenia w agencji digital/reklamowej/domu mediowym i pokrewnych na stanowisku kreatywny/copywriter;
•    Bardzo dobra znajomość programu MS Power Point;
•    Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przygotowanie oferty i jej zaprezentowanie;
•    Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
•    Silna motywacja i nastawienie na pracę zespołową.

Dodatkowo docenimy:
•    Umiejętność dobierania rozwiązań nie tylko rentownych, ale zapewniających maksimum efektu dla klienta;
•    Znajomość trendów reklamy interaktywnej (desktop + mobile);
•    Twoje portfolio.

Oferujemy:
•    Możliwość pracy dla największych marek;
•    Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy;
•    Dynamiczne  środowisko pracy zapewniające ciągły rozwój;
•    Elastyczne godziny pracy;
•    Możliwość zgłaszania najlepszych prac do konkursów branżowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez poniższy link