Cyfrowy Polsat wyprodukował 3 mln dekoderów, będzie odbiornik do DVB-T z iplą
Linię produkcyjną fabryki Cyfrowy Polsat Technology opuścił 3-milionowy egzemplarz dekodera. Jubileuszowym urządzeniem jest nowy model Mini HD 2000. Jednocześnie spółka ma w planach produkcję dekoderów do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej z iplą.
Dekoder Mini HD 3000 wyróżniają przede wszystkim małe rozmiary, a odbiornik można ustawić w dwóch pozycjach - pionowo lub poziomo. Przewidziano do niego też dodatkowe wyposażenie. Dekoder współpracuje z dyskiem twardym USB - DTU 320 produkcji Cyfrowego Polsatu Technology - o pojemności 320 GB, pozwalającym na rozszerzenie jego zastosowania o funkcjonalność PVR. Jest on także kompatybilny z tunerem DVB‐T USB firmy AverMedia Technologies, który umożliwia odbiór programów naziemnej telewizji cyfrowej. Dekoder MINI HD 2000 będzie dostępny z wybranym pakietem programowym z oferty Cyfrowego Polsatu w cenie już od 1 zł.
W najbliższych planach Cyfrowy Polsat Technology ma produkcję dekodera do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Odbiornik ten będzie dodatkowo wyposażony w aplikację ipla. Dzięki temu użytkownicy urządzenia, po jego podłączeniu do Internetu, będą mogli korzystać z bazy VoD ipli.
Fabryka Cyfrowy Polsat Technology została uruchomiona w 2007 r. Cyfrowy Polsat jest jedyną w Polsce i jedną z pierwszych na świecie platform, która zdecydowała się na takie rozwiązanie. Pierwszy milion dekoderów fabryka świętowała w maju 2010 r., drugi po niespełna roku - w lutym bieżącego roku.
Dołącz do dyskusji: Cyfrowy Polsat wyprodukował 3 mln dekoderów, będzie odbiornik do DVB-T z iplą
Po pierwsze to Polsat nie wyprodukował, bo na projektowaniu i wytwarzaniu elektrniki trzeba się trochę znać, a Solorz ....+ 6 paszportów, to nie B. Gates, tylko kierowca mechanik z wykształcenia, a z profesji przekręciarz powiązany ze służbami specjalnymi i lewą kasą. Tak naprawdę to zmontował z chińskich części za grosze o podejrzaNej jakości, ktore teraz będzie wciskał Polakom, bo władza pozwoliła na monopol medialny za popieranie jej.
Po drugie, to nie żadna znana fabryka, tylko większa paragaraźowa montownia.
Oto POlska właśnie...