WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-12-05

POLEĆ DRUKUJ

PR Consultant – komunikacja korporacyjna

Stanowisko: PR Consultant – komunikacja korporacyjna

Big Picture to zespół doświadczonych doradców z obszaru strategii komunikacji, public relations, public affairs i zarządzania wizerunkiem. Pracujemy z największymi firmami, markami, liderami rynku i gwiazdami, dbając o ich relacje z mediami oraz szeroko rozumianym otoczeniem: influencerami, partnerami biznesowymi, środowiskiem legislacyjnym. Do grona naszych Klientów należą m.in.: L’Oreal Polska (w tym marki L’Oreal Paris, Maybelline, Garnier), Mondelez Polska (Milka, Prince Polo, belVita), Roche Polska, Getin Noble Bank, Herbapol, Polpharma S.A., KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Doradzamy także największym polskim fundacjom.

W ostatnim konkursie Złote Spinacze otrzymaliśmy największą ilość nagród oraz Tytanowy Spinacz dla Najlepszej Agencji Roku.

Więcej informacji o nas można znaleźć na naszych kanałach:
Strona www: www.big-picture.pl
Facebook: https://www.facebook.com/BigPicture.LookingClosely

Instagram: https://www.instagram.com/bigpicture_lookingclosely/

Jesteśmy firmą butikową – zatrudniamy kilkanaście osób, pracujemy w trzech zespołach. Uważamy, że w komunikacji kluczowe są trzy elementy: strategiczne podejście, precyzyjna realizacja i ciągłe uczenie się – to pozwala nam dawać Klientom najwyższą na rynku jakość doradztwa i obsługi.

Przez ostatnie 2 lata mocno urośliśmy jako firma. Dlatego rozpoczynamy proces rekrutacji na stanowiska Senior Consultanta i PR Consultanta. Szukamy osób, które lubią i chcą się rozwijać w komunikacji korporacyjnej i public affairs, mają doświadczenie w pracy strategicznej, a także w kontakcie z dziennikarzami opinii oraz biznesowymi. Śledzą trendy biznesowe, społeczne i polityczne, interesują się branżami wrażliwymi, komunikacją kryzysową, innowacjami.

Wymagania / PR Cnsultant:
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów PR korporacyjnego
- znajomość rynku wydawniczego mediów opinii i biznesowych
- podstawowa orientacja w trendach w otoczeniu politycznym, społecznym, biznesowym
- umiejętność budowania kontaktów z mediami
- lekkie pióro, umiejętność przygotowania materiałów prasowych
- otwartość na budowanie dobrych relacji z klientami, wysoki poziom kultury osobistej
- dobra organizacja, planowanie i odpowiedzialność w pracy
- energia, kreatywność i pełne zaangażowanie przy realizacji projektów, otwartość na poszukiwanie nowatorskich rozwiązań komunikacyjnych
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość pełnego pakietu MS Office (mile widziana znajomość pracy w środowisku Apple MAC)
- dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

Zakres obowiązków:
-    Tworzenie planów, harmonogramów i budżetów działań PR, krótko-i długoterminowych, dla obecnych oraz nowo pozyskiwanych Klientów Agencji.
-    Realizacja działań PR – w tym tworzenie i aktualizowanie baz mediów oraz liderów opinii, utrzymywanie kontaktu z mediami, tworzenie materiałów prasowych, raportów i podsumowań, organizacja wydarzeń medialnych i innych aktywności w ramach projektów PR.
-    Koordynowanie współpracy z innymi osobami lub podmiotami biorącymi udział realizowanych projektach PR, zarówno wewnątrz zespołu Agencji, jak i po stronie Klientów, podwykonawców, partnerów.
-    Utrzymywania stałego kontaktu z Klientami Agencji, w ramach realizowanych dla nich projektów – w tym prowadzenia bieżącej korespondencji, spotkań, raportowanie

Praca z nami to:
- możliwość pracy nad projektami komunikacyjnymi dla największych polskich i międzynarodowych firm oraz ciekawych postaci
- duży stopień samodzielności
- praca w ambitnym, dynamicznym i młodym zespole
- dobra atmosfera
- komputer MacBook oraz telefon służbowy
- Kochamy trendy i design - nasze biuro mieści się w klimatycznej starej kamienicy przy ul. Emilii Plater.

Aplikacje:
Prosimy o przesłanie maila ze swoim CV na adres rekrutacja@big-picture.pl,
z nazwą stanowiska w tytule (PR Consultant).

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-12-08 Technik Studia TVP mazowieckie
2017-12-08 Analityk ds. widowni TV TVP mazowieckie
2017-12-08 Specjalista ds. Planowania Kampanii (TV) TVP mazowieckie
2017-12-08 Account Executive w Zespole Międzynarodowym Isobar Poland Group mazowieckie
2017-12-07 Kierownik Produkcji Tako Media dolnośląskie
2017-12-07 Dokumentalista / Researcher Mass Koncept małopolskie
2017-12-07 Producent kreatywny Tako Media dolnośląskie
2017-12-06 Brand Manager Onet.pl mazowieckie
2017-12-06 TECHNIK KAMEROWY PANAVISION POLSKA mazowieckie
2017-12-06 Asystent/ka Działu Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-12-05 Senior PR Consultant Big Picture mazowieckie
2017-12-05 Specjalista ds. Traffic Grupa RMF małopolskie
2017-12-05 PR Consultant – komunikacja korporacyjna Big Picture mazowieckie
2017-12-05 REPORTER / SERWISANT Antyradio śląskie
2017-12-04 Supervisor VFX Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-04 Generalista 3D Studio Lightcraft mazowieckie
2017-11-27 Specjalista ds. Sprzedaży NewsroomMedia Sp. z o.o. mazowieckie
2017-12-03 Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży Burda International Poland mazowieckie
2017-12-03 Senior Business Manager Burda International Poland cała Polska
2017-12-02 Strateg Kontentu PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-02 Traffic Specialist PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-02 Grafik - webmaster Agora mazowieckie
2017-12-01 SPECJALISTA DS. OFERTY OTT/VOD nc+ mazowieckie
2017-12-01 Senior Graphic Designer Green Parrot mazowieckie
2017-12-01 DORADCY KLIENTA RMF MAXXX Grupa RMF dolnośląskie
2017-11-30 Project Manager, specjalizacja: marketing farmaceutyczny Green Parrot mazowieckie
2017-11-29 Social Media Consultant & Media Planner LoveBrands Relations mazowieckie
2017-11-29 Płatny staż w redakcji Onet Wiadomości Onet.pl małopolskie
2017-11-29 Senior Account Manager Dentsu Aegis Network mazowieckie
2017-11-28 Specjalista ds. reklamy online Edipresse Polska mazowieckie
2017-11-28 SOCIAL MEDIA MANAGER Public Dialog mazowieckie
2017-11-28 Redaktor serwisu internetowego urządzamy.pl Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-28 Project Online Manager Vacaloca mazowieckie
2017-11-27 Senior Creative / Creative Defacto mazowieckie
2017-11-27 Sales Manager Gremi Media mazowieckie
2017-11-26 Redaktor/ Redaktorka Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 Specjalista ds. Sprzedaży Online TVN mazowieckie
2017-11-26 Redaktor wideo Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 INŻYNIER STUDIA TELEWIZYJNEGO Telewizja Polsat mazowieckie
2017-11-26 ACCOUNT EXECUTIVE Public Dialog mazowieckie
2017-11-24 Specjalista ds. Sprzedaży Newseria mazowieckie
2017-11-24 Młodszy Specjalista ds. Produktów Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-24 Redaktor do działów: Wiadomości, Sport, Anteny, Social Media Polskie Radio mazowieckie
2017-11-23 Specjalista ds. Sprzedaży Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-11-23 ACCOUNT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów